Szukaj wśród publikacji :Nasza firma powstała w 1996 roku. Od początku postawiliśmy na wysoką jakość produktów.
Nie ponosimy kosztów rozbudowanej struktury organizacyjnej – działamy na podstawie umów z kompetentnymi i sprawdzonymi grafikami, autorami tekstów, plastykami i fotografikami.

Stale współpracujemy z wieloma drukarniami w Polsce, w Czechach i na Słowacji, dzięki czemu nie jesteśmy ograniczeni możliwościami sprzętowymi. Możemy zawsze dobrać optymalne warunki produkcji do wymagań naszego Klienta.

Na początku lat 90. zajmowaliśmy się głównie fotografią. Zapewne dlatego szczególną rolę przy realizacji zleceń przywiązujemy do strony ilustracyjnej.

Obecnie podstawowym elementem naszej działalności jest poligrafia. W pracy nad tekstem wykorzystujemy osiągnięcia klasycznej typografii, o której wraz z nastaniem ery komputerów wielu grafików zdaje się zapominać.
Oprócz wydawnictw książkowych, albumów, broszur i ulotek zajmujemy się produkcją folderów reklamowych i ofertowych dla firm o różnych profilach działalności.

Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu wszelkiego typu opakowań, pudełek i etykiet. W naszych działaniach zawsze dbamy o pełną identyfikację producenta i produktu. Na bieżąco śledzimy wszelkie nowości w dziedzinie poligrafii i reklamy, aby zawsze móc sprostać Państwa wymaganiom.

W naszej pracy zawsze kierujemy się zadowoleniem Klienta i wysoką jakością oferowanego produktu, dlatego często zajmujemy się nietypowymi, jednostkowymi zleceniami (indywidualne oprawy introligatorskie, reprinty graficzne itp.).

Zajmujemy się zarówno projektowaniem graficznym, prepress, jak również kompleksową obsługą w myśl zasady „od projektu do druku”. Wykonujemy pełną obsługę fotograficzną, oferujemy doradztwo w zakresie szeroko rozumianej reklamy, sprzedaż i projektowanie gadżetów reklamowych, upominków i kalendarzy.

Szanowni Państwo zaufajcie nam – oddajcie losy swojej firmy w pewne i sprawdzone ręce.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla S-CAN Wydawnictwo s.c. 2007